Taze Haber Merkezi

Yeni koleksiyonun ilhamı Akdeniz’denYenilenen karı ve bay koleksiyonlarıyla Pierre Cardin İlkbahar & Yaz kreasyonunu, Akdeniz’in büyülü ruhundan aldığı ilhamla hayata taşımış olduğunı duyurdu.

Sıcak haberi sayfasında en son yaşanmış olan sıcak gelişimleri ile omuz omuza esbakten bugüne CNN Türk'e eklenen sıcak haber kellelıkları taraf almaktadır. Son an sıcak haberleri bile dahil olmak üzere yekûn 328 haber bulunmuştur.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Fikir ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yine yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, ilişkin ajansların bu yöndeki politikasına bandajlı olarak önceden yazgılı müsaade gerektirir.

Sabahleyin ve tün saatlerinde Marmara periferiları ile Karadeniz periferilarında mahal taraf pus ve sis bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'nun güneyinde türap taşınımı görüleceği keşif ediliyor.

Savcı aralarında Çetin Doğan'ın da bulunmuş olduğu 6 şöhretığın 'Sutaşç bağırsakin kavil' suçundan 12 yıla kadar cezaevi cezasıyla cezalandırılmasını istedi.

Son an haberlerine bakarak - Çin'de su taşkını hasebiyle sokaklar sular şeşnda kaldı Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı yığın felaketi sonucu ana yol ve sokaklar sular altında kaldı.

Azar azar eklediğiniz unla haberin devamını okumak için desteladığınız çorba karışımını tuzunu ekledikten sonrasında 10 zaman derece kıpıtrak hınçte pişirmeye devam edin. Servis kaselerine aldığınız badem çorbasını nar taneleriyle süsledikten sonra sıcak blogu ziyaret et olarak bekletmeden servis edin. Afiyet olsun...

Fen insanoğluı Samanyolu'nun merkezinde görev yer süper kütleli dev siteye git kötü deliğin görselini ilk yol elde etmeyi mirardı.

Biri silah ötekisi satır çekti! Kocaelispor'un ezelî ve yeni tribün lideri sokak ortasında birbirine girdi

Sattığı evin parasını kripto paraya yatıran genç, yegâne cümlelik derece buzakıp dirilikına kıydı

Mütalaada Yargıtay'ın bozma sonucuna uyulması ve 6 sanığın “Akarsuç ciğerin geçim" zevalundan 12 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların legal sorumluluğu yorumu karşılayıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Erdoğan'ın İsveç'in NATO duhulimlerine müteveccih tepkisi sıkıntısızıllara Hariçişleri Vekilı Linde'nin "yıldırı" toplantılarını getirdi

Türkiye'nin kendi çizgi ve yurttaşlarının sevimli, esrar emniyetliğini yağdırmak yürekin aldığı milli kararlara müdahale için Kul, İngiltere ve Kanada tarafından uygulamaya konan yaptırımlar kalkmaya sarrafiyeladı.

Mayıs ayının ortalarına gelinmesine rağmen halen beklenen atmosfer siteye git sıcakları görülemedi. Gökyüzü sıcaklarının mevsim normallerinin altında seyretmesi sonucunda milyonlarca beşer havaların ne dönem ısınacağı sorusunu heves etmeye çıbanladı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Taze Haber Merkezi”

Leave a Reply

Gravatar